НАВЧАННЯ СПІВРОБІТНИКІВ !

Нерідко фінансові консультанти початківці взагалі бояться сказати своїм знайомим, який рід діяльності вони обрали. І все тому, що не розуміють суті нашого бізнесу.

А вона така, що ми продаємо ті продукти, які людина не зможе купити в той момент, коли дійсно в цьому буде гостра необхідність. Ми єдині, хто приходить у важкий для людей час і приносить впевненість.

Наші продукти спрямовані на захист, для нас важлие майбутнє родини, майбутнє дітей. При цьому ми не продаємо такі продукти, які забирають у сім'ї найнеобхідніше. Ми єдині, хто несе в сім'ю гроші.

Тому для своїх клієнтів ми є саме тими людьми, які допомагають їм планувати своє життя. Тому у нас дуже гідна і шанована професія. Тому кожен, хто працює в нашій професії, може по праву нею пишатися.

Багато хто приходить в наш бізнес думають, що приходять у великий бізнес. Так, це так, це величезний бізнес і дуже великий шанс для тих, хто вибирає цей шлях. Але багато хто приходять в цю галузь, мають велике его, і поки вони не зрозуміють, що є головним у нашій професії, вони не зможуть побудувати успішну кар'єру. Мораль така: необхідно розуміти, що лежить в основі продажів страхування життя.

Саме під цю мораль було проведено семінар для початківців консультантів міста Миргорода та Зінькова під керівництвом директора Ірини Солодовник. Семінар пройшов в місті Миргороді. У процесі навчання були широко розкриті питання "чому далеко не у кожного початківця консультанта виходить бути успішним". І це від того, що є певні кроки, які потрібно зробити, щоб стати успішним. У нашій справі-це розуміння того, що є наша професія і чому вона така важлива для оточуючих нас людей. Лекторами на семінарі так само були Світлана Александрова, Валентина Іванова, Тетяна Андросова та Лариса Мисик

Повернутись назад