3 способи заробити гроші

Давайте подивимося фактам в обличчя: те, як ви заробляєте свої гроші, не має ніякого відношення до вашої освіти, віку, статі та інтелектуальним здібностям. Існує 3 основних способи заробляти гроші, розглянемо їх по порядку:

1. Перетворювати час в гроші

Цей спосіб заробляння грошей використовується абсолютною більшістю людей на планеті. Юристи та сантехніки, двірники та банківські клерки, працівники офісів і продавці в магазинах - всі ці люди займаються тим, що конвертують свій час у гроші.

У цього способу є один мінус, який перекриває все інше: люди, які конвертують свій час у гроші дуже рідко (або взагалі ніколи!) отримують те, що хочуть. Їм завжди або не вистачає часу, або грошей. Грубо кажучи перед ними завжди вибір: або купити щось дороге і гарне (наприклад автомобіль або квартиру) або приділити час собі або своїм близьким.

Тому, спосіб перетворювати свій час у гроші безумовно є найгіршим з усіх.

2. Вигідно вкладати свої гроші, щоб отримувати ще більше грошей.

Розумний спосіб, безсумнівним плюсом якого є те, що гроші роблять гроші без безперервного контролю з вашого боку. Для цього достатньо проконсультуватися у фахівця, щоб дізнатися куди саме можна в даний момент інвестувати гроші, щоб отримувати прибуток.

Єдиним, але катастрофічним недоліком цього способу є те, що у більшості людей немає необхідної суми грошей, щоб її кудись вкладати. Якщо ви несподівано отримали гігантську спадщину - цей спосіб для вас, але якщо ви починаєте з нуля, він вам природно не підходить.

3. Отримувати гроші за рахунок зусиль інших людей.

Ваше завдання організувати свій заробіток таким чином, щоб він складався із зусиль, які роблять інші люди на ваше благо. Плюси цього способу в тому, що ви не витрачаєте весь свій вільний час на заробіток, час за вас вкладають інші люди. Ви повинні організувати їх на цю справу. Мінусом є те, що для реалізації цього способу необхідно мати деякі організаторські здібності і (головне!) вміти брати всю відповідальність на себе.
Якщо ви непохитно почнете рухатися в напрямку реалізації цього способу, то рано чи пізно, але в будь-якому випадку досягнете успіху. Оскільки отримувати гроші за рахунок зусиль інших людей є кращим способом заробляти гроші.

Повернутись назад